Netradicionāla saimniekošana

Visa mūsu dzīve rit saskaņā ar dabas likumiem un sauli. Arī saimniekošana dārzā notiek nekaitējot dabai un tās iemītniekiem. Mēs neko nerokam, neravējam, ķīmiski nemēslojam, ļaujam dabai pašai parūpēties par mūsu augu veselību un labu ražu. Kartupeļi aug zem siena, dobes ir apsegtas ar biezu mulčas kārtu, gandrīz esam aizmirsuši, kas ir laistīšana, jo nav nepieciešamības. Ja gribat to redzēt paši savām acīm, brauciet ciemos! Mēs esam gatavi to visu parādīt un/vai izstāstīt, dalīties ar savu pieredzi, veiksmīgiem un neveiksmīgiem eksperimentiem.

Savvaļas augi pārtikā, to degustēšana

Gārsa, nātres un citi savvaļas augi, kurus parasti dēvē par nezālēm, mūsu mājā ir ne tikai palīgi dārzā, bet nonāk arī uz mūsu pusdienu galda. Gribat par to uzzināt vairāk, kā arī nodegustēt? Brauciet ciemos! Tikai iepriekš jāpiesakās vismaz 3 dienas iepriekš.

Lauku izklaides

Ļoti gribas pašiem nokūpināt kādu vistiņu vai zivi, bet nav tādu iespēju? Brauciet pie mums atpūtā. Mums ir kūpinātava un piknika vieta - varam kopīgi kūpināt.

Ja ir liela vēlēšanās izmēģināt īstus lauku darbus - malkas skaldīšanu, siena pļaušanu, dzīvnieku aprūpi u.c., brauciet pie mums!

Tuvākie apskates objekti

www.visitlaudona.lv    www.visitmadona.lv


(c) 2023 SIA DigitalZoo