Mums ļoti patīk dzīvnieki, sevišķi neparasti, eksotiski un reti sastopami. Dzīvojot laukos, esam pievērsušies savam hobijam un izveidojuši dažādu dzīvnieku un putnu kolekciju. 

Iepriekš piesakoties, pie mums varat apskatīt dažādus eksotiskus un ne tik eksotiskus mājdzīvniekus:  Vjetnamas lielvēdercūkas Rembo un Čitu, Indijas skrējējpīles (pudeļpīles), Pērļvistas, dažādas Amerikas, Eiropas kā arī Krievijas šķirņu vistas, Sevastopoles plīvurzosis, Zvanu pīles (Call Duck / smējējpīles), muskuspīles, trušus, parunāties ar savvaļas zirgiem (Konik Polski), Īrijas kalnu āzi Robinu, Soay auniņu Šonu, Romanova aitiņu Dolliju, stepes murkšķiem (baibakiem) un citiem. Varēsiet arī paglaudīt Āfrikas milzu gliemežus.

Dzīvnieku apskate notiek tikai mūsu pavadībā ar stāstījumu par katru šķirni. Daudzus no tiem varēs arī paglaudīt un pabarot ar našķiem – tos gan jāpaņem līdzi.

Lai pilnvērtīgi apskatītu mūsu kolekciju, ieplānojiet vismaz vienu stundu laika un kādu cienastu dzīvnieciņiem – rupjmaizi (der cieta), burkānus utt...

 


(c) 2018 SIA DigitalZoo